• BEZPIECZNE PAKOWANIE
  • SZYBKA WYSYŁKA
  • NATURALNE DREWNO

W tej kategorii znajdziecie Państwo Clipboard fornirowany naturalnym drewnem. Clipboardy najczęściej używane są w Restauracjach, klinikach medycznych.

Fornirowany Clipboard na kartki to wyrafinowane narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Wykonane z wysokiej jakości drewna, z delikatną warstwą forniru, prezentuje się elegancko i stylowo. Jest to nie tylko praktyczne akcesorium, ale także ozdoba, która podkreśla profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Główną zaletą fornirowanego Clipboardu jest jego wszechstronność zastosowań. Może być używany w różnych kontekstach zawodowych. Idealnie sprawdza się w biurze jako podkładka do pisania, umożliwiając ergonomiczne i wygodne notowanie na kartkach formatu A4 oraz A5. Zapewnia stabilne oparcie dla kartki, ułatwiając pracę z dokumentami, notowanie notatek czy podpisywanie ważnych umów.

Ponadto, fornirowany Clipboard to doskonały towarzysz podczas spotkań biznesowych, prezentacji, konferencji czy szkoleń. Dzięki niemu można trzymać w jednym miejscu wszystkie niezbędne dokumenty, co zwiększa organizację i profesjonalizm. Dodatkowo, elegancki wygląd i faktura forniru dodają elegancji, co podnosi prestiż wizerunku użytkownika.

Nie tylko w sferze biznesowej odnajduje swoje zastosowanie. Fornirowany Clipboard może być wykorzystywany jako designerska podkładka pod kalendarz czy notes w eleganckim wnętrzu domowym, gabinetowym, restauracyjnym lub hotelowym. Dodaje charakteru przestrzeni, tworząc harmonijną kompozycję.

Fornirowany Clipboard na kartki A4 i A5 to nie tylko narzędzie ułatwiające pracę z dokumentami, ale także elegancka ozdoba, która dopełnia profesjonalny wygląd biura czy innych przestrzeni. Jest to produkt łączący styl z funkcjonalnością, spełniający potrzeby zarówno w kontekście biznesowym, jak i osobistym.

Najczęście zadawane pytania

Wykonujemy lamele fornirowane zarówno standardowe o długości 278cm ale również o długości 300cm, 310cm, 320cm, 330cm, 340cm, 350cm, 360cm, 370cm.
Takie lamele możemy wykonać o dowolnym przekroju.

Tak, wykonujemy lamele na wymiar podany przez klienta

Tak, lamele możemy wysłać surowe / niezabezpieczone.
Będą one wówczas przeszlifowane, gotowe do lakierowania, olejowania, bejcowania oraz wszelkiej obróbki związanej z surowym drewnem.